Strona główna O nas Plan dnia Program dydaktyczny Zapisy Zajęcia, opłaty Aktualności Galeria Kontakt
Menu

Rozszerzony program języka angielskiego w Happy Bees obejmuje nie tylko możliwość codziennej nauki przystosowanej do wieku przedszkolnego, ale przede wszystkim wplatanie języka angielskiego w trakcie codziennych zajęć i zabawy, naukę wierszyków, piosenek, itp.

Wiek przedszkolny to doskonały czas na rozwijanie umiejętności językowych.To najintensywniejszy okres rozwoju mowy dziecka, a przez to najlepszy czas na naukę języków. Dziecko przyswaja je w sposób naturalny, bezproblemowo kształcąc prawidłową wymowę i akcent. Im wcześniej dzieci rozpoczynają kontakt z językiem obcym, tym łatwiej przychodzi im jego nauka, zwiększają się również szanse, że będą się nim swobodnie posługiwać w przyszłości.

Chcielibyśmy, aby wychowankowie Happy Bees posługiwali się jak najszerszym zakresem słów i zwrotów angielskich. Żeby przełamali barierę mówienia w obcym języku oraz wykazywali się otwartością na jego dalsze poznawanie na kolejnych etapach edukacji.

Nauka języka angielskiego w przedszkolu Happy Bees odbywa się dwutorowo:

  • poprzez kontakt i osłuchiwanie się z językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Wychowawcy do zajęć i zabawy "wplatają" język angielski. Metoda ta umożliwia dzieciom osłuchanie się z poprawnymi wzorcami wypowiedzi, naukę rozumienia ze słuchu, oswajanie się i rozwijanie umiejętności wypowiadania słów i krótkich zdań. Współpracujemy też z native speaker'ami!
  • dodatkowo wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach dostosowanych do wieku przedszkolnego, prowadzonych w atmosferze zabawy. 

© Happy Bees 2011r

Wszystkie prawa zastrzeżone